Hausdörfer-zelftherapiegroepen

Als je de Hausdörfer-basiscursus hebt gevolgd, kun je gebruik maken van de Hausdörfer-zelftherapiegroepen. Een zelftherapiegroep bestaat uit minimaal vier en maximaal negen personen personen, die eens in de twee of drie weken bij elkaar komen. Er wordt gewerkt volgens het draaiboek voor Hausdörfer-zelftherapiegroepen. Het draaiboek biedt een kader waarmee op kwalitatief hoog niveau gewerkt kan worden. Er zijn in de regel geen kosten verbonden aan deelname een een Hausdörfer-zelftherapiegroep. Het is wel van belang dat je een basiscursus bij het Hausdörfer-instituut hebt gevolgd.


Plaats Contactpersoon Telefoon E-mail
Hardenberg Roelf Prins 06 1337 3641 hardenberg@stichtingnatuurlijkspreken.nl
Amsterdam Maarten Jurrjens 025 1671490
06 1316 5819
amsterdam@stichtingnatuurlijkspreken.nl
Breda Paul van Dijk 0162 671021 breda@stichtingnatuurlijkspreken.nl
Eindhoven Geert Reer 06 4265 9349 eindhoven@stichtingnatuurlijkspreken.nl
Leiden Paul Blijboom 020 6640870 leiden@stichtingnatuurlijkspreken.nl
Nijmegen Casper v/d Wal
Willy Janssen
06 5378 3551
06 4846 3909
nijmegen@stichtingnatuurlijkspreken.nl
Rotterdam Dewie Burgts in oprichting rotterdam@stichtingnatuurlijkspreken.nl
Winterswijk Björn Wedding 06 4036 9407 winterswijk@stichtingnatuurlijkspreken.nl


Download het draaiboek voor zelftherapiegroepen (PDF).